Aktuality

Skutek roku 2018: Bodovali Junák a včelař Jaroslav Hájek

Veřejnost letos téměř dvěma tisíci hlasy rozhodla o vítězných projektech jednotlivců ve čtyřech různých kategoriích, stejný počet titulů bude udělen i v kategorii právnických osob, kde však rozhodla o nejlepších projektech odborná porota.

komentáře 0

Klimatour 2019

V termínu 17. – 20. června 2019 proběhne již 8. ročník akce Klimatour.

komentáře 0

Týden udržitelnosti v Kraji Vysočina

Už po páté se Česká republika připojí k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje. Jde o celoevropskou iniciativu podporovanou Evropskou sítí udržitelného rozvoje s cílem zviditelňovat projekty a aktivity propagující udržitelný rozvoj a jeho principy.

komentáře 0

Přidejte se na kus cesty

 

17. – 20. června proběhne už 8. ročník akce Klimatour. Cyklistický peloton letos projede obcemi Litohoř, Domamil, Budkov, Nové Syrovice, Dešov, Mladoňovice, Police a Jemnice, kde pak svou trasu zakončí. Akce se uskuteční pod záštitou Martina Hyského, politika Projektu Zdravý Kraj Vysočina a MA21.

komentáře 0

OKROUHLIČKA - Malý festival pro rodiny s dětmi z celé Vysočiny

Den pro rodinu – Nedělní zábavné odpoledne pro děti i dospěláky v Šejdorfském mlýně v Okrouhličce (26. 5. 2019)

Přijďte si s námi užít krásné odpoledne do Okrouhličky. Mateřská a rodinná centra budou na festivalu připravovat bohatý program pro rodiny tak, aby si ho užila celá rodina od nejmenších po nejstarší členy rodiny. Od 14:00 do 18:00 hod. bude připraven bohatý program, kde se představí klaun Lukýnko, děti si zacvičí zumbu, dále bude připraveno malování na obličej, hry, tvořivé dílničky, loutková pohádka a další.

komentáře 0

Stránky