Aktuality

X. ročník Krajského diabetologického dne Kraje Vysočina

U příležitosti Světového dne diabetu se v rámci projektu Zdravý Kraj Vysočina uskuteční dne 23. listopadu 2017 od 8:30 hodin v prostorách přednáškového sálu Domu zdraví v Jihlavě X. ročník Krajského diabetologického dne Kraje Vysočina.

komentáře 0

Konference k podpoře zdraví a udržitelného rozvoje na školách Kraje Vysočina

Ve čtvrtek 12. října proběhla v sídle Kraje Vysočina tradiční konference škol, tentokrát pod názvem Společně za zdravější klima ve škole.

komentáře 0

Skončila série školení v oblasti místní Agendy 21 a udržitelného rozvoje

Začátkem října 2017 se v Telči uskutečnil třetí a zároveň poslední seminář ze série vzdělávacích akcí pro zástupce obcí, škol a nestátních neziskových organizací.

komentáře 0

Den bez aut 2017 v Havlíčkově Brodě

Město Havlíčkův Brod pořádá v rámci projektu Zdravé město a místní Agenda 21 kampaně zaměřené na udržitelný rozvoj.

komentáře 0

Seniorská miniolympiáda 2017 v Havlíčkově Brodě

Soutěž začala dopoledne v devět hodin v tělocvičně školy. Senioři byli rozděleni do šesti týmů po pěti soutěžících, pro které studenti pomohli vymyslet zdánlivě nenáročné úkoly. Soutěžící si vyzkoušeli házení míčků na terč, stavění pyramidy z plastových kelímků a jejich následné skládání do tubusu, házení florbalových míčků do koše, slalom s ping-pongovým míčkem na lžíci, shazování kuželek a nakonec střílení florbalových míčků do branky.

komentáře 0

Evropský týden mobility 2017

V letošním roce proběhne od 16. do 22. září 16. ročník „EVROPSKÉHO TÝDNE MOBILITY“, který se zaměří na „Čistou, sdílenou a inteligentní mobilitu“. V rámci kampaně se pod mottem „Sdílením vpřed!“ ve městech nabízejí občanům různé akce, zaměřené na udržitelné formy dopravy a dopravní výchovu (cyklojízdy, pěší výlety, akce pro rodiče s dětmi, pro seniory, pro občany s hendikepem, akce na dětském dopravním hřišti apod.).

komentáře 0

Stránky